ЕЕдмундович · 5 июня 2026, 22:01  
Bro, я не знаю хто у них там пакує на даний час, але пакування гірше нема куди. Раніше хоча б блістери між собою чимось перекладали, а зараз все на купі, одна об одну труться, втрачають колекційний вигляд. Монета Дякую зброярам навіть у блістері не була закріплена в капсулі, тарабанила по всій коробці разом з ролом, капсула вже затерта. Зараз посилка з НБУ через НП то ще та лотерея.
ЕЕдмундович · 17 декабря 2025, 15:15  
Liqpay також писав при спробі оплатити: Помилка. Зверніться до продавця, тобто інтернет-магазину
ЕЕдмундович · 16 декабря 2025, 21:35  
Але п....и, не дали можливість оплатити та анулювали все що купив зранку
ЕЕдмундович · 16 декабря 2025, 20:29  
Chujak, думаю цих монет вже фактично немає, розкупили інші, вони просто висять в неоплачених формально. А те що втрачений день, то знаючи магазин НБУ це не в новинку
ЕЕдмундович · 16 декабря 2025, 19:20  
Jack Plutus також неможливо оплатити до цих пір, треш якийсь