KKostik80 · 27 мая 2026, 14:48  
Сурок, я вас правильно зрозумів. Це ви, чи неправильно висловилися, чи по незнанню, назвали справжні ювілейні монети копіями та репліками.
KKostik80 · 27 мая 2026, 14:18  
Gagarin, А на рахунок тиража: то НБУ пише до 250 тис. (до 100, до 75, до 50). То не обов'язково докарбовувати до максимально вказаного об'єму. А то дійде до того що і через 20 років можуть довипустити.
KKostik80 · 27 мая 2026, 13:54  
Gagarin, А на рахунок калини: докарбовувати тираж через 4 роки після випуску монети ну то таке. Ну хай на наступній рік (в крайньому випадку через рік) через різні обставини.
KKostik80 · 27 мая 2026, 13:42  
Gagarin, Можливо я помиляюся, але пам'ятаю 3 випадки докарбування: набори героям майдану та герб, гімн, стяг та монета томос. Якщо я не правий виправіть.
KKostik80 · 27 мая 2026, 13:24(изменено)  
Сурок, не плутайте xyz з пальцем. Радянськи новороби 1988 року являються справжніми ювілейними монетами. Гос. банк срср в 1988 році докарбував додатковий тираж монет попередніх років та позначив його буквою н та 1988 на гурті монети. А копії та репліки це підробні монети випущені хуйзнає ким. НБУ іноді теж докарбовує монети попередніх років, тож їх не вважають репліками (останній випадок - калина його року) та навіть ніяк цей випуск не маркірує.