Последние комментарии пользователя Locki007
План выпуска памятных монет Украины на 2026 год
LLocki007 · 9 мая 2026, 13:54(изменено)
Таке враження, що обговорення відкладеної доставки стосується логістики 90-х років. Все набагато простіше - потрібно просто налагодити облік і пов'язати облік зі сховищем для монет, яке і так є у наявності у НБУ. І не красти - це найскладніше))) Після замовлень куплені монети переносять у сховище у відповідній кількості, людина в особистому кабінеті обирає дату доставки (чи просто ставить галочку "поки що не відправляти"), у кабінеті також робиться окримий список придбаних, але не відправлених монет. Програма за тиждень до спливання дати дає нагадування працівникам НБУ на збір замовлення, беруться монети по списку зі сховища та відправляються. Навіщо комірки персональні? Візьміть на ставку нормальну людину, яка пропрацювала рік у відділі логістики нової пошти та пару програмістів, які працюють без відкатів... і вся система за пару місяців буде зроблена.
· 16 декабря 2025, 16:51
Ні у кого сьогодні вранці не було проблем при оплаті? Лікпей помилок не видавав?
· 19 октября 2025, 16:43
Дмитро, я йому так і сказав. Він каже нема заглиблення знизу.
· 19 октября 2025, 15:38
По словам знайомого - монети дуже плотно в "пазах" - практично неможливо витягнути щоб подивитися інший бік або повернути ровно. Хто вже отримав набір - така проблема дійсно є?
· 18 октября 2025, 18:52
Skala, 6*4 унції = 120-130 тисяч грн - практично індивідуальна пропозиція...