Профиль пользователя Нумизмат

Зарегестрирован: 2 ноября 2017
Комментариев: 90

Последние комментарии пользователя Нумизмат

  Нумизмат, 15 мая 2019, 16:41  
Головне, щоб люди розуміло - хто несе відповідальність, свої ризики і приймали рішеня з розумом.
  Нумизмат, 15 мая 2019, 16:14  
Не важко 1 рік продавати і купувати, отримати великий рейтинг і парасольку, а потім всіх кинути - всі це вже зрозуміли. Ось вам головний доказ, що аукціон не несе жодної відповідальності, тому за їх репутацію спілкуватися нема жодного сенсу, але кожен має зрозуміти, що тут несуть колективну відповідальність виключно продавці. І коли сайт пише, що він захищає покупки на суму 3000 гривень, це не він захищає, а продавці, які погодились приймати купони замість грошей. В випадку з цим клоуном - найкраще було б написати колективну заяву, тоді буде набагато більше шансів на нормальну роботу правоохоронців. Думаю Колективну заяву можна зробити з декільких штук, які всі будуть переслані в одне місце поштою, бажано в тому місті де відбувся злочин, якщо це відомо. Якщо згрупуватися, то можливо щось і вийде, не хочеться щоб це було безнаказано. Сил вам і наснаги.
  Нумизмат, 15 мая 2019, 15:27  
Стосовно репутації - це велика проблема, але репутація сайту не має жодного відношення до репутації тих хто продає. Стосовно захисту покупок, то там сама адміністрація говорить за те, що вони ніякого відношення стосовно відповідальності не мають. Захист угоди відбувається виключно продавцем і він погоджується потім приймати на оплату купони сайту, а це значить, що сам продавець бере на себе відповідальність, але що потім робити з тим купоном!? Для мене не зрозуміло, наприклад цей клоун Наум мав би захист угоди і всі угоди були б захищені. Адміністрація сайту видала б купонів на понад 100 тис гривень. Мені не зрозуміла позиція Суми4(і таких як він) з цією паросолькою(яка захищає) - зараз він би був змушений продати за купони свої монети, нехай навіть на 5000 гривень і що з тими купонами робити йому потім!? Можливо я щось не так розумію, але хтось може пояснити по цьому питанню? (Купуйте лише у перевіренних продавців і не гоніться за дешевим сиром, майже для всіх головне мати можливість заробляти постійно, а не один раз і бути порядною людиною).
  Нумизмат, 6 мая 2019, 22:35  
Trust, купувати треба на 2-4 роки, а ті хто хоче, щоб дуже швидко зросли - нехай шукають, щось інше. Справжній хижак вміє чекати. Жодної реклами, виключно аналіз. Хотілось би вислухати вашу думку стосовно монет України - які зараз краще купити і на який термін? Прошу звернути увагу, на те, що я нікого не заохочую купувати набори! Це дуже ризиковано, бо, в нашій країні стабільність лише на кладовищі.
  Нумизмат, 6 мая 2019, 20:58  
tomcat, навіщо звертати увагу на набори 1996 і 2001 року які вже виросли, якщо замість одного такого набору можно купити 4-5 наборів, які ще не виросли! Завдяки наборам 1996 і 2001 року можно побачити, що ціна на інші набори зросте.