Профиль пользователя Arkadiy

Зарегестрирован: 5 ноября 2019
Комментариев: 42 (32)

Последние комментарии пользователя Arkadiy

  Arkadiy, 25 октября 2022, 11:49  
Думаю під поверненням додому малась на увазі вся Європа, тому не заморочувались вирізати окремі країни. Білорусь та РФ немає тому що політично їх еврпейскими не вважають. ЕС тут символізують зірки на реверсі. В живу монета повинна буде виглядати гарно.
  Arkadiy, 19 октября 2022, 11:33  
Пропорції обличчя на реверсі дещо порушені, особлливо якщо порівняти з фото з якого явно його робили (одне з перших якщо загуглити). Нагадує дешеві монети з маловідомих островів або Африки де таке часто трапляється. Недопрацювали автори. Аверс доволі цікавий.
  Arkadiy, 7 октября 2022, 22:26  
cooperativ, так ви вже другий, хто це написав. Але все таки зброю не надає і блокує передачу швейцарської зброї від інших країн. З ходу можна згадати одразу декілька країн, які більше допомагали Україні ніж Швейцарія (і зброєю теж) і їх немає на монеті: Норвегія, Фінляндія, Бельгія, Іспанія, Словакія (в останньому випадку напевно через прапор схожий на РФ)
  Arkadiy, 22 августа 2022, 15:57  
Нацбанк перестав розповюджувати їх через банки, як попередні десятки. Роли отримали лише обрані. Обіцяли, що будуть випускати їх в обіг як ходячку. Купляти з такими цінами не збираюсь, рано чи пізно ціни повинні впасти з такими тиражем.
  Arkadiy, 12 августа 2022, 10:41  
Якщо відволіктись від срачів, хтось в курсі, чому на монеті є прапор Швейцарії? Зброю відмовились надавати і не дають дозвіл іншим, не приймають біженців, на скільки знаю. Є багато країн які зробили для України набагато більше.