Профиль пользователя Oleg

Зарегестрирован: 19 сентября 2017
Комментариев: 113

Последние комментарии пользователя Oleg

  Oleg, 3 мая 2019, 12:50  
Нацбанк сьогодні чомусь заблокував обліковий запис. Правда, після мого зверненя відразу розблокували. Для чого це робити?????
  Oleg, 27 апреля 2019, 13:19  
Хто скаже чому так швидко Саксаганського в Києві та Львові розібрали???
  Oleg, 26 апреля 2019, 9:47  
Хто скаже чому так швидко Саксаганського в Києві та Львові розібрали???
  Oleg, 22 апреля 2019, 10:12  
Не сваріться з сусідами-наркоманами, вони можуть колись стати президентами і керувати Головою НБУ які монети він має карбувати!!!!
  Oleg, 11 апреля 2019, 22:15  
elprofessore, Ви, напевно, не знаєте, що Порошенко має цукровий діабет. Я теж маю цукровий діабет і можу Вам пояснити ймовірний стан Порошенка на цих роликах. По-перше, зловживати спиртним при цукровому діабеті є дуже не розумно, а Порошенко не є дурним, по-друге, при цукровому діабеті у хворого бувають моменти, коли рівень цукру в крові стрімко падає і досягає критичного мінімуму, при якому поведінка хворого є заторможеною, рухи є дуже нерівномірні, особливо це може трапитися при низьких температурах, коли частина енергії людини затрачається на зігрівання. На своєму прикладі скажу так, я можу йти по вулиці і не пригадувати місця, по якому я йду. Вийти з цього стану є дуже легко, потрібно швидко з'їсти щось солодке і за декілька хвилин стан нормалізовується. Особисто для мене це і є поясненям цього стану. А щодо Зеленського, мені не знайомі більш-менш відомі артисти, які ніколи не вживали наркотики, в їх середовищі це є нормальним явищем і мало з них може не піддатися цій спокусі. Але вибір робити 21-го Вам

Лоты продавца Oleg