ССергій 39 · 29 апреля 2025, 12:27  
НБУ шахраї!!! Спочатку ліг сайт. Я постійно клацав і оновлював. Після того як сайт запрацював, то я був в черзі 7365 при наявності на складі трішки більше 2000 монет. Якось так(
ССергій 39 · 29 апреля 2025, 10:28  
НБУ шахраї!!! Купити не можливо. Ліг сайт, після того як запрацював, вже на складі нічого не було
ССергій 39 · 27 декабря 2024, 14:54  
Не встиг зловити((((( Але хоч пощастило з цифровою державою, зловив монетку)))
ССергій 39 · 22 августа 2024, 11:07  
Навіть не сподівався, в 10:21 з телефону випадково упіймав!!!
ССергій 39 · 22 августа 2024, 9:44  
Сьогодні отримав монету на пошті. Купив на ОЛХі за 3300, дешевше ніж було в НБУ))) Коли не вдалося впіймати в інтернет магазині, то трішки засмутився. А зараз задоволений, що тоді не впіймав.