Последние комментарии пользователя Карма
'Опошнянская керамика' в сувенирной упаковке
ККарма · 6 августа 2025, 10:03
copycat, + так само
· 30 июля 2024, 10:09
Andriy, та да покупців багато у мене 38650 позиція у черзі))
· 13 июля 2024, 18:30
Щось якась біда з цією монетою. Купив пару штук то монети були брудні і в капсулях "шерсть" яксть. У колеги така сама біда.