ССурок · 31 мая 2026, 3:54  
Хіба цей буклет (упаковка) має якесь відношення до НБУ?
ССурок · 28 мая 2026, 12:18  
Олько Лисий, Ну в вас точно немає кількох аккаунтів,навіть на цьому сайті 😀
ССурок · 27 мая 2026, 14:27(изменено)  
Kostik80, ви не зовсім мене зрозуміли,я знаю що офіційних новоробів Українських монет не існує,я питаю про хороші КОПІЇ (будь-якого походження),але з позначкою що це копія,фальшак,репліка,тощо.Радянські офіційні "новодєли" я привів для прикладу.
ССурок · 27 мая 2026, 12:37  
Доречі,підкажіть,чи існує якісна копія ЄБРР з позначкою "копія","репліка" і т.п.,по типу радянських "новодєлів"?