Монета "Страна супергероев. Спасибо оружейникам!" в сувенирной упаковке 5 грн., рыночная цена 14.06.2026

"Країна супергероїв. Дякуємо зброярам!" у сувенірному пакованні
нейзильбер
402 грн.

Самые дешевые предложения

Часть предложений и аналитика цен доступны после входа, но вы уже можете перейти к объявлениям на ua-coins.info.


Аверс "Страна супергероев. Спасибо оружейникам!"  в сувенирной упаковке
На аверсе монеты изображен традиционный орнамент украинской вышивки, переходящий в "пиксель". Такое сочетание отражает эволюцию украинской силы – от наследия прошлого к современным инновациям. В верхней части композиции слева указано: малый Государственный Герб Украины, надпись УКРАИНА, номинал 5 и графический знак гривны, год чеканки монеты – 2026. Справа расположен логотип Банкнотно-монетного двора Национального банка Украины. Внизу монеты – надпись СПАСИБО ОРУЖИЯМ!
Реверс "Страна супергероев. Спасибо оружейникам!"  в сувенирной упаковке
На реверсе монеты изображена фигура украинского оружейника, сосредоточенного на создании одного из самых эффективных на сегодняшний день видов вооружения – БпЛА. Это собирательный образ украинских инженеров, конструкторов и других технических специалистов, чьи знания, идеи и инновации превращаются в инструменты защиты государства. Их работа не каждый день попадает в фронтовые хроники, но существенно влияет на ход войны.

Памятная монета посвящена тем, кто укрепляет обороноспособность Украины. Благодаря внедрению инновационных подходов и нестандартных решений, наши оружейники создают новейшие системы вооружения, которые защищают украинскую землю в российско-украинской войне и определяют мировые тенденции в военной промышленности.


ДатаНоминалМеталлМассаДиаметрТираж Цена НБУ
13.04.20265нейзильбер16.543550 000 pcs.
199 грн



Обсуждение монеты "Страна супергероев. Спасибо оружейникам!" в сувенирной упаковке (51)

ООлько Лисий · 14 апреля 2026, 21:32  
Ответить
З 5-ти монет цієї серії "дякул" тільки на 2-х є напис, кому дякують - залізничникам і зброярам. Черговий дебільний підхід до серії від олігархічного НБУ на чолі із Пишним- кумом дЄрьмака!
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 14 апреля 2026, 22:13  
Ответить
Якийсь сюр... Чому оружейник зображений у вигляді військового? Здавалося б серія повинна прославляти цивільні професії, та і зброярі в основній своїй чисельності цивільні
ООлько Лисий · 15 апреля 2026, 8:58(изменено)  
Ответить
Як на мене невдала монета майже у всіх її вимірах! Аверс- до чого тут той символізм від української вишиванки, яка переходить у невиразний (змазаний) "піксель"? Невже цей піксель- це є реальні інновації у військовій сфері? Реверс - взагалі перенасичений різними елементами, в тому числі і тим "пікселем", який присутній і у полі монети і на самому моніторі. Те, що зброяр має шеврон ЗСУ на рукаві це допустимо, бо саме конструктори БПЛА стають їхніми найпершими випробовувачами у бойових умовах. Всі оті колишні заклики збирати дрони де тільки тільки можна, в тому числі і на коліні- це розраховано на придурків і довірливих лошар! Єдиний + цієї монетки - це сама назва "дякуємо зброярам". Новий автор від НБУ-художник Дмитро Чапко ще не переплюнув "невмирущу славу" художника Сергія Майдукова з його шедевром "(не) дякуємо енергетикам"
Ккот Баюн · 15 апреля 2026, 9:03  
Ответить
Когда будет продавать? Кто знает?
AAndriy · 15 апреля 2026, 9:09  
Ответить
виглядає так , ніби дизайн створив за 3 секунди штучний інтелект - безкоштовна версія ...
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 15 апреля 2026, 10:09(изменено)  
Ответить
Олько Лисий, тоді логічно було написати: "Дякуємо випробувальникам БПЛА". Як на мене, монета найкрасивіша в своїй серії, але зовсім не відповідає тематиці
ООлько Лисий · 15 апреля 2026, 12:18  
Ответить
кот Баюн, · 15 квітня 2026, 9:03 Знайомий мені пес Барбос мені шепнув, що продаж "недозброярів" буде у вівторок 21.04. 🤣
ООлько Лисий · 15 апреля 2026, 12:22(изменено)  
Ответить
Naumenko, · 15 квітня 2026, 10:09(змінено) Як на мене у такому вигляді, як є, цих "недозброярів" взагалі не варто було випускати, зважаючи на те, що темі різних дронів присвячена серія "Українська бабовна". На монеті "дякуємо зброярам" достатньо було зобразити всі ефективні і перспективні засоби сучасної зброї. Більш актуальніший мав би бути випуск монети "Дякуємо рятівникам"-ДСНСникам...
Ккот Баюн · 15 апреля 2026, 14:11  
Ответить
Олько Лисий, дякую!
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 15 апреля 2026, 14:16  
Ответить
Олько Лисий, ото буде жесть, якщо будуть і зброярі, і чорнобильці, і Миколаївський рол, а на десерт зубра виставлять)
avatarПіджак Університетович · 15 апреля 2026, 16:14  
Ответить
Naumenko, не думаю що так буде, Миколаївська хіба. А Чорнобильці та Зубр мають бути привїязані до конкретної дати (26 квітня)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 15 апреля 2026, 17:04  
Ответить
Піджак Університетович, звісно, що не буде так, це була би найкрінжовіша поведінка від ІМ
Pples · 15 апреля 2026, 22:21  
Ответить
На ІМ у мене знову вимагає пройти реєстрацію BankID . Я вже нещодавно пройшов. І тепер знову. Можливо знову якийсь збій?
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 16 апреля 2026, 0:18  
Ответить
ples, то й пройди, справа 5 хвилин максімум. Головне що помітив до початку продажів.
Pples · 16 апреля 2026, 13:41  
Ответить
Для мене зрозуміло що пройти Bank ID не проблема. Але я щойно пройшов і знов. Це тільки у мене така проблема? На який час діє ця реєстрація Bank ID? Можливо цю реєстрацію вимагає хтось інший?
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 16 апреля 2026, 15:08  
Ответить
ples, може VPN заважає?
avatarДмитро · 21 апреля 2026, 17:44  
Ответить
Олько Лисий, "знайомий мені пес Барбос мені шепнув, що продаж "недозброярів" буде у вівторок 21.04"-ой і тут збрехав! як "несподівано"! насправді ні, бо який сам, такі й "достовірні" джерела :-))))
avatarВолодимир · 25 апреля 2026, 10:04  
Ответить
ples, у мене кожний раз при добавлені монети в корзину . Купити щось практично нереально.
GGagarin · 1 мая 2026, 15:23  
Ответить
В понедельник снова будет батл за новинку💪
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 1 мая 2026, 16:18  
Ответить
Gagarin, там тираж великий, тому буде не складно
GGagarin · 1 мая 2026, 16:35  
Ответить
Naumenko, будем надеятся👍
ООлександр (Одеса) · 1 мая 2026, 16:36  
Ответить
та не буде ніякого батла ... сайт ІМ не покладуть, всім охочим достанеться ...
ДДенис Кот · 1 мая 2026, 17:07  
Ответить
Gagarin, ждем "Мешканці морських глибин" в сентябре. Там и будем бороться за покупку!)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 1 мая 2026, 17:20  
Ответить
Денис Кот, який коефіцієнт?
ДДенис Кот · 1 мая 2026, 17:26  
Ответить
Naumenko, уточни, пожалуйста, на какой мой комментарий ты задал вопрос!
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 1 мая 2026, 21:02  
Ответить
Денис Кот, на той, що вже прибрали)
RRomma55 · 1 мая 2026, 21:14  
Ответить
37500 та й монета далеко не топ, куплять всі бажаючі. По плану на травень 7 монет (без цієї), можливо що в кінці тижня ще щось буде...
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 2 мая 2026, 13:38  
Ответить
Romma55, монета може і не топ, але серію продовжує. Як мінімум всі присутні тут від 2 шт. будуть брати)
GGluharenko · 4 мая 2026, 10:13  
Ответить
10.13 а ще дві тисячі на складі, бариги щось не активно попрацювали
MMike · 4 мая 2026, 10:13  
Ответить
Перед самим продажем викинуло на авторизація через bankid, в когось таке було?
AAnatoly · 4 мая 2026, 10:16  
Ответить
Два рази писало "помилка клоудфлар, спробуйте ще раз". Поки воно роздуплилося, вже був у черзі 26000+ Ну хоч встиг. Перший раз таке.
SSkala · 4 мая 2026, 10:20  
Ответить
Скиньте промо код на Укрпошту,хто має будь ласка
Kkrasder · 4 мая 2026, 10:23  
Ответить
Mike, мені декілька разів видавало помилку CAPTCHA , але вдалося заскочити "в останній вагон". В черзі 28000+ :)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 4 мая 2026, 10:25  
Ответить
Skala, 0010-1659-5478 до 23 травня -25
SSkala · 4 мая 2026, 10:30  
Ответить
Naumenko, дякую
ККирилл · 4 мая 2026, 10:35  
Ответить
Мда.... с капчей в этот раз косяк..... Думал только у меня так было
GGagarin · 4 мая 2026, 14:59  
Ответить
Кирилл, А у меня наборот этот раз вообще не было пролем с капчей как с зубром было на всех аккаунтах клацнул и всё в корзину по падало
ППетр  · 4 мая 2026, 21:13  
Ответить
не замовляв, тираж великий, краще мати 8 зубров.
ООлекса Довбуш · 4 мая 2026, 21:30  
Ответить
Петр , повністю з вами згідний, ця монета шлакова, однобока, реверс наляпаний і майже не розкриває тему "зброярів"👎
ООлександр (Одеса) · 5 мая 2026, 15:37  
Ответить
та звичайна монета, як багато інших, не страшна та не гарна, єдина її привабливість це продовженням серії
ДДжон Великий · 9 мая 2026, 13:06  
Ответить
Пане Moderator, прошу Вас заблокувати цих коментаторів, які постійно вправляються у чаті в образах, злослів"ї, маніпуляціях і провокаціях щодо інших учасників дискусії. Чат у цьому каталозі, сподіваюся, призначений для висловлення будь-яких оцінок монет щодо їх художньої якості, ідей щодо покращення нумізматики та пропозицій
ММикола · 13 мая 2026, 10:57  
Ответить
Хтось вже почав отримувати монету?
RRomma55 · 13 мая 2026, 12:23  
Ответить
Микола, новою поштою вже отримують. УП в мене ще ні.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 13 мая 2026, 16:41  
Ответить
Romma55, таке враження, що НП на відкатах працює) В мене з 07.05 очікує приймання
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 14 мая 2026, 16:44  
Ответить
Микола, сьогодні Зброярів на УП отримав
GGagarin · 14 мая 2026, 19:36  
Ответить
Naumenko, А мои еще в дороге Наверно волами доставляют🤣
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 14 мая 2026, 22:01  
Ответить
Gagarin, поки доїдуть як раз у два рази подорожчають💪
GGagarin · 14 мая 2026, 22:44  
Ответить
Naumenko, 👍😂
avatarДмитро · 15 мая 2026, 21:17  
Ответить
В живу дуже гарна, красиво переливається.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 15 мая 2026, 21:38(изменено)  
Ответить
Денис Кот, ви на приколі? Виставити монету на продаж, де на фото вона на голій долоні без капсули...навіть хай то і фотошоп... Це означає не продати її ніколи, навіть якщо продаєте монету в капсулі.
avatarBondleks · 15 мая 2026, 23:04  
Ответить
Дмитро, дійсно гарно переливається👍

Оставить комментарий :

Для того чтобы оставить комментарий, пожалуйста Зарегистрируйтесь или Войдите
Возможность оставлять комментарии гостем временно закрыта