Монета Архангел Михаил 10 грн., рыночная цена 18.06.2026

Архангел Михаїл
серебро
14 344 грн.

Самые дешевые предложения

Часть предложений и аналитика цен доступны после входа, но вы уже можете перейти к объявлениям на ua-coins.info.


Аверс Архангел Михаил
На аверсе монеты изображены царские врата Жовкинского иконостаса с молитвой Архангелу Михаилу – одной из самых распространенных в христианской традиции, обращенной к небесному полководцу. Над воротами расположена стилизованная арка, символизирующая рассвет и победу света над тьмой (элемент декора – местная позолота). Вверху композиции расположен малый Государственный герб Украины и надпись «Кто подобен Богу» — традиционное обращение к архистратегу, которое также трактуется как «Кто равен Богу?». Внизу - надпись УКРАИНА, год чеканки 2025, номинал 10 и графический знак гривны.
Реверс Архангел Михаил
На реверсе монеты изображена фигура Архангела Михаила (элемент декора – цветной отпечаток) с иконы Жовковского иконостаса авторства Ивана Рутковича. Архистратег изображен в воинских доспехах, с мечом и весами в руках, стоящим на облаках – как полководец небесного воинства, защитник веры и борец с силами зла. Фон реверса украшен барочным растительным орнаментом, заимствованным у одной из главных икон иконостаса.

Памятная монета посвящена верховному главнокомандующему небесного воинства, библейскому защитнику истинной веры и победителю темных сил - Архангелу Михаилу. Образ архистратега, воплощенный на диаконских вратах Жовковского иконостаса работы Ивана Рутковича, является визитной карточкой украинского барокко конца XVII века. Этот шедевр сакрального искусства сочетает в себе глубину духовного содержания с высоким мастерством украинской иконописи барокко, демонстрируя синтез украинских и западноевропейских традиций.


ДатаНоминалМеталлМассаДиаметрТираж Цена НБУ
05.11.202510серебро31.138.63 000 pcs.
8567 грн



Обсуждение монеты Архангел Михаил (51)

Ddonagro · 8 ноября 2025, 4:09  
Ответить
Яка ціна планується, хтось має інфо?
Wwital1y · 8 ноября 2025, 5:45  
Ответить
donagro, станом на 08.11.2025, 5522 грн та сувенір 6249 грн
AAlucardo · 8 ноября 2025, 10:21  
Ответить
При такому тиражі фіг вихватиш, хоча тут обов'язково хтось напише що купив собі батькам і коту з собакою.
AAkeL LA · 8 ноября 2025, 10:22  
Ответить
Є мільйон картин та ікон. А вибрали найкрасивішу)
DDjoker_a · 8 ноября 2025, 14:36  
Ответить
donagro, Вангую .Вторичка старт 12 000 грн. +
ААртем Черкасов · 8 ноября 2025, 15:10  
Ответить
Оце так монетка
avatarДмитро · 8 ноября 2025, 17:10  
Ответить
Djoker_a, не вигадуйте, нікому той стрьомний скоморох не потрібен із таким тиражем.
avatarДмитро · 8 ноября 2025, 17:11  
Ответить
Alucardo, при якому "такому"? загальний 10, 2 з них в книжці, без книжки поки що 3, але і решту докарбують. мало кому цікаве те страшко за таку ціну.
RRomma55 · 8 ноября 2025, 20:14  
Ответить
Ну якщо Дмитро сказав, що монета нікому не цікава, то буде навпаки:) Цифрова, Писанка, Символи теж нікому не потрібні:)
ЄЄвгеній · 8 ноября 2025, 20:45  
Ответить
Як тоді буде продаватись не сувенірка ? В коробочці ? Сертифікат дадуть хочаб чи буде як Архістратиг інвестиційний ?
avatarДмитро · 8 ноября 2025, 20:47  
Ответить
Romma55, не пукайте в порожнечу, про цифрову та символи я нічого подібного не писав, але на квадратик так, ціна необгрунтовано роздута була, символів лише 1/3 частина продана
avatarДмитро · 8 ноября 2025, 20:48  
Ответить
Євгеній, звісно що буде сертифікат та стандартна зелена картонна коробка
avatarYoda · 8 ноября 2025, 23:05  
Ответить
Дмитро, ага ти як завжди вангуєш )))) тільки все мимо
ППетерсон · 8 ноября 2025, 23:29  
Ответить
Монета вельми цікава, думаю тисяч 20 буде на вторинному
avatarДмитро · 9 ноября 2025, 11:34  
Ответить
Юрій, ага, шо там коли абсолютний усрусік по 1000, бо деякі ванги ще влітку веріщали що на днях буде.
ССергій · 10 ноября 2025, 18:17  
Ответить
donagro, Завжди о 18-00 приходить смс.коли буде продаж,а зараз на пошту нічого не пришло.
AAndrii · 10 ноября 2025, 18:43  
Ответить
Сергій, сьогодні пізніше ніж зазвичай. 2250 Архангела та 12500 Набори Морські.
AAlucardo · 11 ноября 2025, 10:05  
Ответить
Не встиг на жаль, в черзі 10к + людей було.
Ddemian2g · 11 ноября 2025, 10:06  
Ответить
33к бажаючих, звісно були ще на мешканців бажаючі, але гадаю було важко встрибнути в чергу. За 2 хвилини розібрали
RRobot · 11 ноября 2025, 10:18  
Ответить
Все прошло як по маслу , встиг взяти два набори мешканців, одного Архангела Михаїла , та ще три монетки рік коня закинув . Всім хороших торгів
AAleksandr Chumak · 11 ноября 2025, 10:48  
Ответить
та рекапча з галочкую всім життя портить чи лише мені? здається якби не вона, то і додалось би в корзину вчасно
avatarДмитро · 11 ноября 2025, 10:51  
Ответить
Aleksandr Chumak, не здається, а так і є, я скажу більше-у мене з різних пристроїв по різному працює-з одних вимагає ручне підтвердження, з інших автоматом проходить!
AAlucardo · 11 ноября 2025, 10:57  
Ответить
Чомусь не видно оголошень зовсім, що не характерно в такий час вже є кілька а то й десятки оголошень.
RRomma55 · 11 ноября 2025, 11:37  
Ответить
Alucardo, дуже гарна монета, малий тираж на сьогодні. Можливо докарбують ще...
avatarYoda · 11 ноября 2025, 12:15  
Ответить
Вдалось купити 1 Архангел та 2 набори ММГ
avatarYoda · 11 ноября 2025, 12:17  
Ответить
Дмитро, то якраз одна мільфочка верещала тут що Усік буде дешевше 300 грн, а він 700 )) Ну і чого варті твої прогнози???
avatarДмитро · 11 ноября 2025, 12:19  
Ответить
Юрій, о і мілфон намалювався що окропом сцявся влітку що усрусік по 1000 з дня на день буде, то чого варті твої прогнози?
BBuyerGV · 11 ноября 2025, 12:26  
Ответить
Юрій, а мамка твоя скільки взяла?
MMykola L · 11 ноября 2025, 12:50  
Ответить
Доброго дня! За скільки можна буде купити таку монету у перекупів? Дякую.
AAlucardo · 11 ноября 2025, 13:47  
Ответить
Нормально ціни перекупи намалювали в 12-15к.
avatarYoda · 11 ноября 2025, 13:52  
Ответить
Дмитро, тобі я бачу велосідло судини перетискає, спричиняючи кисневе голодання мізків, бо ти постійно якусь ахінею несеш Все ніяк не можеш самоствердитись (((
avatarДмитро · 11 ноября 2025, 13:57  
Ответить
Юрій, а я бачу що тебе вже декілька банів за перехід на особистість так нічому і не навчили і продовжуєш поводити себе як бидлюган і не можеш як нормальні люди вести бесіди віключно по темі форума, а стверджуватись потреба лише у клоунів, а мені то точно ні до чого.
Ссаша господар · 11 ноября 2025, 16:21  
Ответить
куплю пропозиції на пошту gospodar.sasha@gmail.com
ККонстантин · 11 ноября 2025, 18:32  
Ответить
Тираж до 10 000
DDjoker_a · 12 ноября 2025, 15:30  
Ответить
НЕ вірне посилання на NewAuction. От 12000 грн старт
avatarilya · 12 ноября 2025, 16:50  
Ответить
Підкажіть за яку ціну реально купити на вторинному ринку? 12000 нормальна ціна на сьогодні?
ООлександр (Одеса) · 12 ноября 2025, 16:59  
Ответить
ilya, ... на мою думку, краще чекати наступних продажів докарбування, а якщо так пече та охоча зараз, то почекати десь пару тижнів поки ціна трохи спаде ..
AAndrii · 12 ноября 2025, 17:05  
Ответить
ilya, нормальна, Вам продати ? ))
RRobot · 12 ноября 2025, 18:00  
Ответить
Олександр (Одеса), про які докарбування йде мова якщо більшість людей які її хотіли купити просто не змогли цього зробити , тому що малий тираж і велика кількість охочих купити , навіть якщо завтра викинути ще 2 тисячі , ті хто не зміг її купити так і не зможуть
ООлександр (Одеса) · 12 ноября 2025, 19:45  
Ответить
Robot, ... а що стримує докарбувати залишок (ще 5 тис), хай не зараз, хай на наступний рік, і доречні ми ще не бачили у продажу варіант у сувенірці...
CCRE@TOR · 13 ноября 2025, 14:35  
Ответить
Олександр (Одеса), а що стримує докарбувати ще 8 позицій зі срібла,які ще не докарбували?
ООлександр (Одеса) · 13 ноября 2025, 15:28  
Ответить
CRE@TOR, ... всьому свій час, докарбують ... подивимось оновлений план на 20026 рік ...
ООлько Лисий · 15 ноября 2025, 18:29  
Ответить
Олександр (Одеса), У кожному плані випуску нумізматичної продукції присутня така фраза щодо срібних монет:1 У разі забезпечення Державною скарбницею України дорогоцінними металами для виготовлення потрібної кількості заготовок.
ООлько Лисий · 15 ноября 2025, 18:33  
Ответить
CRE@TOR, 13 листопада 2025, 14:35 У кожному плані випуску нумізматичної продукції присутня така фраза щодо срібних монет:1 У разі забезпечення Державною скарбницею України дорогоцінними металами для виготовлення потрібної кількості заготовок.
avatarДмитро · 15 ноября 2025, 19:24  
Ответить
Олько Лисий, ця зноска під номером 1 стосується виключно інвестиційних монет і розташована саме в тому розділі.
ООлько Лисий · 16 ноября 2025, 2:14  
Ответить
Дмитро, Це дійсно так і є, але, можливо, НацБанк застосовує таке правило і до інших срібних/золотих монет?
avatarYoda · 18 ноября 2025, 21:47  
Ответить
ТАС з 19.11.2025 продає Архангела по 14200 Спостерігаємо за корекцією ціни на вторинному ринку. Цікава ціна інших КБ
BBro · 19 ноября 2025, 19:46  
Ответить
Интересно, то начали хватать монеты по 14000, то уже по 11500 никому не надо, с чем связана такая горячка? Может их как-то на слабировку берут и типу кто первый заслабирует тот и в дамках?
avatarДмитро · 19 ноября 2025, 21:07  
Ответить
Bro, та не купляв їх ніхто по 14, а зараз всі отримали посилки і ціна передбачувано пішла вниз, ну і завищена цінність в слабах це також міф.
BBro · 19 ноября 2025, 21:50  
Ответить
Дмитро, но на новом аукционе в топ сделках за неделю видно проходы по 14к, за них ведь надо аукциону комисию платить или там какая-то хитрость?
ООлег · 16 декабря 2025, 23:46  
Ответить
почему до сих пор нет в таблице информации об инвестиционном Архангеле 2025?

Оставить комментарий :

Для того чтобы оставить комментарий, пожалуйста Зарегистрируйтесь или Войдите
Возможность оставлять комментарии гостем временно закрыта