Олько Лисий, клоун той, хто не може відрізнити цінність розпису від "цінності" забавки, ще раз кажу-спробуй продати за 12500-будеш дуже здивований що навіть набагато дешевше нафік нікому не потрібна.
Олько Лисий, папкін бізнесмен-спробуй спочатку продати його за 12500, а потім будеш рахувати неіснуючі прибутки, це якраз із серії "дурінь думкой багатіє"
Норм. стрибнула ціна на цей "дитячий" набірчик- близько 12500 грн. за 3 штучки по 7,78 г Ag (3/4 Oz). 2 штучки цього набору я купив вільно по ціні 1418 грн. у листопаді 2022 р. в Ощадбанку у Тернополі. А всі у той час сміялися, що це "непрохідний/неліквідний" тоді набір, а тепер він має свою ціну і мене дуже радує...якось так 👍