Монета "Господарська юстиція України" у сувенірному пакованні 5 грн., ціна на ринку 14.06.2026

"Хозяйственная юстиция Украины" в сувенирной упаковке
нейзильбер
201 грн.

Найдешевші пропозиції

Частина пропозицій і аналітика цін доступні після входу, але ви вже можете перейти до оголошень на ua-coins.info.


Аверс "Господарська юстиція України"  у сувенірному пакованні
На аверсі монети головним елементом є геометрична форма квадрата, що символізує юрисдикцію як основу правової системи та уособлює стабільність, рівновагу, порядок і фундаментальність. Додаткові абстрактні елементи формують середовище хаосу та зовнішніх впливів. Уся композиція метафорично ілюструє стабільність у світі постійних змін. Унизу композиції розміщено напис УКРАЇНА, номінал 5 із графічним символом гривні, рік карбування – 2026 та логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.
Реверс "Господарська юстиція України"  у сувенірному пакованні
На реверсі зображена архітектурна колона, що уособлює непохитність правової системи. Ліворуч від колони написи: 35 – ювілейна дата та ГОСПОДАРСЬКА ЮСТИЦІЯ УКРАЇНИ. Знизу композиції на матовому тлі розміщено напис ДОСВІД / ДОВІРА / ДІЄВІСТЬ (півколом), що відображає ключові цінності господарської юстиції: професійну спадковість, суспільну довіру та ефективність у вирішенні економічних спорів.

Пам’ятна монета “Господарська юстиція України”, присвячена 35-річчю становлення в Україні системи спеціалізованих судів, що забезпечують розгляд спорів у сфері господарської діяльності. Господарська юстиція є складовою судової влади України та відіграє важливу роль у формуванні правового середовища для функціонування економіки.


ДатаНоміналМеталМасаДіаметрТираж Ціна НБУ
28.05.20265нейзильбер16.543550 000 шт.
201 грн


Обговорення монети "Господарська юстиція України" у сувенірному пакованні (23)

GGluharenko · 26 травня 2026, 19:14  
Відповісти
Буде щось зразку адміністративного судочинства?
avatarYoda · 27 травня 2026, 19:17  
Відповісти
Є вже фото в мережі неофіційно злиті, доволі цікаво
FfranKO · 27 травня 2026, 20:57  
Відповісти
Yoda, де то ви таке знайшли?
avatarYoda · 28 травня 2026, 19:50  
Відповісти
franKO, в правильних телеграм канадах
avatarТарасПреміум акаунт · 28 травня 2026, 20:12  
Відповісти
Є підозра, що їх злив не інсайдер, а ШІ 😁
avatarYoda · 28 травня 2026, 22:23  
Відповісти
Тарас, то ж сьогодні була презентація, є на задньому фоні фото, і вони співпали Але є нюанси
avatarBondleks · 29 травня 2026, 11:44  
Відповісти
Yoda, 27 травня 2026, 19:17 Так, дуже "цікаво", або то щось не те вам злили)
GGagarin · 29 травня 2026, 11:49  
Відповісти
Монета уже есть в каталоге
GGluharenko · 29 травня 2026, 12:47  
Відповісти
Ну я так і думав шо дизайн буде не дуже
ДДжон Великий · 29 травня 2026, 17:03  
Відповісти
Для чого такий супервеличезний тираж цього нічим не оригінального кружальця металу 5 Ге (замість 5 гривень) ? Тираж цього "чуда" і 20 000 забагато, хіба судді господарського суду будуть ці монетки дарувати своїм клієнтам 👎
avatarАндрій · 30 травня 2026, 12:01  
Відповісти
Черговий шмурдяк. Дуже співчуваю тим хто вимушений купувати такі монети , тому що потрібно зібрати повний річний набір.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 30 травня 2026, 13:15(змінено)  
Відповісти
Джон Великий, та що ж вам спокою не дає цей символ створений, як інтуїтивно зрозумілий для іноземців. Давайте ще напишимо "п'ять гривень" тоді взагалі монета змінить свою привабливість і буде коштувати серед нумізматів мульйони. Пропонуйте вже писати UAH, щоб монета виходила на міжнародні банківські розрахунки)
ДДжон Великий · 30 травня 2026, 17:38  
Відповісти
Naumenko, За Що вам ту звйоздочку * поставили- за знання, гроші чи по блату? Невже не знаєте, що всі навколо України і далеко за її межами монетні системи не визнають ніяких тупорилих скорочень чи висмоктаних із чиєїсь звихнутої дупи так званих "графічних позначень", як почав ліпити олігархічний НацБанк на своїх монетах оте "ГЕ", починаючи з Василя Сліпака (2 гривні, 21.06.2021)? Всюди на світових монетах пишуть повні назви своїх грошових одиниць- центи, євроценти, євро, доллари, марки, злоті, тенге і т.д. А на якійсь із монет НБУ замість давно прийнятого "5 гривень/2 гривні/10 гривень..." наліпив як "суперноватор"- "п" я т ь гривень"?- "Володимирський собор 2022 р. 👎
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 31 травня 2026, 15:45(змінено)  
Відповісти
Джон Великий, багато часу та розуму не треба знайти іноземні монети з відповідними логотипами валют, тому не шукайти зради там, де її нема.
ДДжон Великий · 31 травня 2026, 15:53(змінено)  
Відповісти
Naumenko, шукайте собі дуже швидко і нерозумно, але найбільш успішні країни Світу, як в економічному так і в політичному плані, не спотворюють на монетах недолуго і по-модерністськи назву своїх грошових одиниць! Така ЗЄ-м о р д е р ізація назви української г р и в н і почалася саме із 1-м Зє-банкіром Кірюшею Шевченком, який по морді зовсім не "Шевченко", а до того ж ще і невловимий злодій, який накивав п"ятами закордон із вкраденими 200-ма мільйноми грн. в УкрГазБанку 👎
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 1 червня 2026, 0:05  
Відповісти
Джон Великий, так і запишемо, США не є "найбільш успішною країною Світу")
ДДжон Великий · 1 червня 2026, 8:23  
Відповісти
Naumenko, Америкосів люто ненавиджу, але на їхніх монетках і досі пишуть one cent, five cents, one dime, quater dollar, half dollar. one dollar. Пора, вже назріла пора знімати з вас зірочку * за "знання" і надмірну впертість!😁
AAndrii Furdyha · 1 червня 2026, 12:32  
Відповісти
"Господи, какая же это всё ху**я, какой в этом смысл". Просто вирвиглаз
ООлько Лисий · 1 червня 2026, 12:57  
Відповісти
Andrii Furdyha, Яка продажна, "дуже чесна" і вкрай корумпована суддівська система в Україні, така у ній і "юстиція", недоміністр якої скандально відомий Малюська дозволяв собі задирати свої копита на робочий стіл 👎
ООлександр (Одеса) · 1 червня 2026, 18:38  
Відповісти
мдя, раніше вважав що "крапля" була "верхом досконалості", але ні, помилявся ... і ще, хто тут недавно скиглив про не яскравість Петлюри? зараз ось, ловити цей шедевр ...
ТТема · 2 червня 2026, 10:33  
Відповісти
Перша монета,яку я буду брати з затримкою без бажання,в наступний раз з чимось може закажу
ИИлья Яковенко · 10 червня 2026, 9:10  
Відповісти
Дизайнера который нарисовал эту монету надо гнать в шею. Что за круг с квадратом по средине? "Очко" какое-то.
ДДжон Великий · 10 червня 2026, 9:55  
Відповісти
Илья Яковенко, це - мініквадрат Малєвіча, але не чорний😁

Залишити коментар :

Щоб залишити коментар, будь ласка, Зареєструйтесь або Увійдіть.
Можливість залишати коментарі гостем тимчасово закрита