Монета "Український авангард. Олександра Екстер" 10 грн., ціна на ринку 14.06.2026

"Украинский авангард. Александра Экстер"
срібло
10 134 грн.

Найдешевші пропозиції

Частина пропозицій і аналітика цін доступні після входу, але ви вже можете перейти до оголошень на ua-coins.info.


Аверс "Український авангард. Олександра Екстер"
На аверсі монети в центрі на дзеркальному тлі зображено виразний ескіз театрального костюма до іспанського танцю з кольоровими елементами, що підкреслює творчий стиль художниці. Угорі розміщено малий Державний Герб України, праворуч від ескізу – вертикальний напис ОЛЕКСАНДРА / ЕКСТЕР та логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України; ліворуч від ескізу – номінал 10 із графічним символом гривні, напис УКРАЇНА, рік карбування – 2026.
Реверс "Український авангард. Олександра Екстер"
На реверсі монети на дзеркальному тлі зображено стилізований фрагмент оформлення театральної сцени – відсилання до сценографічних робіт Олександри Екстер, що вирізнялися експресією та новаторським осмисленням сценічного простору.

Пам’ятна монета присвячена яскравій постаті європейського авангарду XX століття – українській художниці кубо-футуристці, педагогу, одній із засновниць стилю ар-деко. Ця пам’ятна монета започатковує тему авангарду, вшановуючи внесок Олександри Екстер і українських митців, які вирізнялися сміливими творчими експериментами та сприяли утвердженню українського мистецтва в контексті світової культури.


ДатаНоміналМеталМасаДіаметрТираж Ціна НБУ
22.05.202610срібло31.138.65 000 шт.
9252 грн
Сьогодні:  7 966 грн



Обговорення монети "Український авангард. Олександра Екстер" (120)

AAn0th3r · 22 травня 2026, 13:14  
Відповісти
А восьмикутні монети вже були чи це перша?
ДДжон Великий · 22 травня 2026, 13:39  
Відповісти
An0th3r, Були шестикутні "Ера МИРУ, змін і технологій" у сріблі 5 грн. 2018 рік, 4 к тиражу, тепер мають дуже класну ціну за 1,5 унції Ag (на 3 монетки)👍
avatarДмитро · 22 травня 2026, 13:48  
Відповісти
Джон Великий, там 4 монети на 2 унції
ДДжон Великий · 22 травня 2026, 14:06  
Відповісти
An0th3r, Були шестикутні "Ера МИРУ, змін і технологій" + "Людина, час, простір" у сріблі 5 грн. 2018 рік, 4 к тиражу, тепер мають дуже класну ціну за 2 унції Ag (на 4 монетки)👍
GGluharenko · 22 травня 2026, 22:50  
Відповісти
Так чотирикутна була, шести кутні були, восьмикутна буде, наступна на десять кутів буде?))))
ДДжон Великий · 22 травня 2026, 22:58(змінено)  
Відповісти
Gluharenko, Буде і 32-кутна і навіть із діркою посередині або вгорі монети, щоб цю монету через шнурок на шию одягати... "кретинізму" в олігархічного НацБанку тепер аж забагато! 👎
avatarДмитро · 23 травня 2026, 9:38  
Відповісти
Просто жахлива монета.
GGagarin · 23 травня 2026, 9:57  
Відповісти
Дмитро, не то что ужасная а то что не понятная монета Кубофутуризм в стиле которого работала художница и то что на монете далеко друг от друга Да и с арт-деко не вяжется
ООлько Лисий · 23 травня 2026, 10:11  
Відповісти
Gagarin, При її сучасній ціні 9150 грн. ця монетка стане повним неліквідом?
avatarNumis · 23 травня 2026, 10:15  
Відповісти
IMHO, дизайн монети відповідає творчості мисткині- досить лаконічно, нічого зайвого. А те що кубізм та футуризм складний для сприйняття деякими пересічними громадянами ну так то... 😔
GGagarin · 23 травня 2026, 10:44  
Відповісти
Олько Лисий, Думаю только из-за её формы цена вырастет на вторичном рынке
GGagarin · 23 травня 2026, 10:45  
Відповісти
Numis, Сложность и схожесть это разные вещи
ООлько Лисий · 23 травня 2026, 11:20  
Відповісти
Numis, зважаючи на те, що деякі "пересічні" громадяни мають у кишенях купу вкраденого бабла і часто купують всілякі сучасні "г*вношедеври", то нехай якраз і вони викуповують весь цей "авангард" і цим тішаться, як дітки😁
JJet · 23 травня 2026, 13:15  
Відповісти
Я сподіваюсь ті, хто пише, що монета жахлива, купувати її не будуть. Не потрібна вона вам, нащо вам жахлива монета?
ООлько Лисий · 23 травня 2026, 13:30  
Відповісти
Jet, Yesss, mister SuperJet !
GGluharenko · 26 травня 2026, 19:17  
Відповісти
Ціна буде 200$
avatarДмитро · 26 травня 2026, 19:31  
Відповісти
Gluharenko, це де і по якому курсу? бо на сьогодні ціна нбу 9517 грн.
GGluharenko · 30 травня 2026, 13:39  
Відповісти
Дмитро, я так чисто інтуітивно вгадати вирішив, промахнувся в 15$, але вони погоди не роблять
GGluharenko · 30 травня 2026, 13:40  
Відповісти
А де ви ціну підгледіли?
GGluharenko · 30 травня 2026, 13:43  
Відповісти
Он вище взагалі пропонують по 4800 і 5000)))
GGagarin · 30 травня 2026, 15:21  
Відповісти
Цена нбу на сегодня 8918 грн
ДДжон Великий · 30 травня 2026, 16:31  
Відповісти
Вадим Михайлович, зарезервуйте за мною з десяточок тих "екстерок" по ціні 5 к грн./шт. оптом!😍
MMAKC555 · 30 травня 2026, 22:41  
Відповісти
Gluharenko, поставте додаток Монети України від НБУ, там є ціна, яка кожного дня змінюється в залежності від курсу валют та ціни металу.
GGluharenko · 31 травня 2026, 14:35  
Відповісти
MAKC555, дякую за підказку.
avatarТарасПреміум акаунт · 31 травня 2026, 17:12  
Відповісти
Прямо тут на сайті для монет з дорогоцінних металів також видно ціну НБУ на сьогодні, в таблиці з характеристиками монети.
ООлег · 1 червня 2026, 2:04  
Відповісти
А когда продажа в магазине НБУ планируеться?подскажите пожалуйста
avatarТарасПреміум акаунт · 1 червня 2026, 7:53  
Відповісти
Олег, завтра, 2 червня.
ДДжон Великий · 1 червня 2026, 11:15  
Відповісти
Тарас, срібло зросло на 01.06.26р.- тепер ця монетка коштує 9244 грн.(НБУ). Яка Ваша думка щодо купівлі і миттєвої ліквідності цієї монетки, якщо на продаж виставлять всі 3750 штучок?
ООлександр (Одеса) · 1 червня 2026, 18:46  
Відповісти
тут один пан Олег, що вже продає цю монету, пише: "Передзамовлення. При замовленні на Ваш аакунт передоплата 500 грн,в подальшому Ви оплачуєте монету з свого аккаунта на сайті НБУ і вказуєте там адресу доставки". Щось я не зрозумів як ця схема працює ...
ДДжон Великий · 1 червня 2026, 19:07(змінено)  
Відповісти
Остерігайтеся шахраїв (попередження на цьому сайті) : Не переводьте передоплату незнайомим продавцям! Домовляйтеся про придбання монети при особистій зустрічі. Або післяплатою.=== Але для декого це "туго доходить" 😁
avatarYoda · 1 червня 2026, 19:09  
Відповісти
Олександр (Одеса), людина ловить монету в кошик, і може її тримати до 16-00 Ви викуповуєте самі з його кошика. Але має бути репутація у продавця
avatarДмитро · 1 червня 2026, 19:21  
Відповісти
Yoda, знов в оману людей вводите? Не можливо просто так тримати в кошику до 16, це якщо тільки оплата не пройшла, то тоді вона там зависає, і то не на безмежний час, це хіба шо самому кожні півгодини чи годину хєрити ту оплату і вводити не правильний пароль чи шось таке. Але цю страхолюдину не проблема буде купити і без зайвих посередників.
ККонстантин Курортченко · 1 червня 2026, 19:31  
Відповісти
Доброго вечора. Гадаю що наступного дня вартість піднімиться десь на 30%. Ваші думки панове?
avatarДмитро · 1 червня 2026, 19:40  
Відповісти
Константин Курортченко, не смішіть, нічого нікуди не підніметься, дійсно красива і більш універсальна писанка приблизно на тисячу дорожча банківської, а часто є пропозиції ще дешевше. А цей мотолох буде теліпатись ціна нбу+доставка+500, а то і менше коли треба буде мамкину кредитку закривати.
ДДжон Великий · 1 червня 2026, 20:08  
Відповісти
Константин Курортченко, "клоуни" тепер вже не ті і прогнози у них також вже не смішні 😞
ООлександр (Одеса) · 1 червня 2026, 20:30  
Відповісти
ні, там пишуть: "При замовленні на Ваш аакунт". Тобто хтось інший замовляє на мій акаунтт? Маячня якась ....
avatarДмитро · 1 червня 2026, 20:55  
Відповісти
Олександр (Одеса), просто ваш екаунт підключать до свого бота та і все.
GGagarin · 1 червня 2026, 21:55  
Відповісти
Дмитро, Одного раза хватит отменить оплату и монета будет до 16-00 в корзине лежать
avatarBondleks · 1 червня 2026, 22:20(змінено)  
Відповісти
Олександр (Одеса), все правильно пан Дмитро каже. Платите гроші, даєте доступ до аккаунта, вам закидають в корзину монету. Потім, якщо захочете змінете пароль. По суті, взаємовигідна угода. Ризиковано, але дехто так робить.
GGluharenko · 1 червня 2026, 23:35(змінено)  
Відповісти
Дмитро, почитав ваші коменти про інші срібні монети які були в 24му, 25му роках далі вже нестав копати, то я так зробив висновок шо поганий ви експерд, і прислухатимь до ваших порад не варто. Наприклад монета зодіак яка на вашу експердну думку нічого не варта і яка зараз коштує гарних грошей. І новорічна іграшка, і інші монети. То послухати вас і зробити навпаки.
GGluharenko · 1 червня 2026, 23:38  
Відповісти
Тож однозначно треба брати Український авангард. Олександра Екстер Всі срібні монети кольорові і не круглої форми прибавляють в ціні. А ця взагалі не стандартна форма, кольорова та щей з двух сторін.
avatarBondleks · 1 червня 2026, 23:52(змінено)  
Відповісти
Gluharenko, прогнози то річ не вдячна. Їх треба розділяти, бо можна прогнозувати по нумізматичній цінності, в можна по ціні металу. Той самий Зодіак виріс в ціні не за рахунок форми, кольору чи нумізматичної цінності, а за рахунок світових цін на срібло, які з вересня 2025 до березня 2026 виросли більш ніж в три рази. Зараз трохи просіли, але важко передбачити, що буде далі, бо потужнолідер Трамп творить якусь у світі дичину, і як будуть мінятися фін ринки дуже важко зараз передбачити. Те що монети на вторинному ринку додають, то зрозуміло, але тут питання скільки додадуть і чи буде у них нормальна ліквідність. Ну це все не про колекцію...
avatarYoda · 2 червня 2026, 0:01  
Відповісти
Ну якщо велосипедист не знає як тримати в кошику монету до 16-00 , то пояснювати не буду)
avatarТарасПреміум акаунт · 2 червня 2026, 9:42(змінено)  
Відповісти
Gluharenko, все ж таки від тематики багато залежить, Панченко теж кольорова але ринкова від поточної НБУ лише на 500 гривень відрізняється. https://www.ua-coins.info/ua/list/2510-svit-mys... І ще велике питання, як швидко таку монету вдасться продати, якщо гроші знадобляться терміново. Попит на подібні випуски не такий уже й великий...
avatarДмитро · 2 червня 2026, 9:42  
Відповісти
Gluharenko, ага, порівняйте ще раніші роки, коли долар по 5 був і срібло по 20 копійок за грам. Беріть звісно, ніхтож не забороняє.
avatarДмитро · 2 червня 2026, 9:44  
Відповісти
Yoda, у мене нема такої потреби тримати в кошику до 16, бо ботами не користуюсь і з кошика не продаю, тому і не експериментую з додатковими глюками нбу, мені і основних вистачає
avatarДмитро · 2 червня 2026, 9:54  
Відповісти
Gluharenko, про зодіак та новорічну щось плутаєте-вони мені подобаються і я їх купляв, а цю страшилку та ше й за таку ціну точно не буду, бо це не має ні колекційного ні інвестиційного сенсу.
DDerill888 · 2 червня 2026, 10:04  
Відповісти
це що, за 1,5 хв винесли весь тираж?
Ppbazeliuk · 2 червня 2026, 10:05  
Відповісти
Derill888, за секунд 10, те що світилось доступно - то ще по черзі не списалось
DDima Vetrov · 2 червня 2026, 10:05  
Відповісти
Derill888, какие 1.5 минуты, 0.5 секунды
avatarТарасПреміум акаунт · 2 червня 2026, 10:06  
Відповісти
Derill888, позакидали в корзину 🙂 І будуть тримати хто 30 хв., а хто і до 16 години...
Ppbazeliuk · 2 червня 2026, 10:06  
Відповісти
взяв одну монету без проблем
ІІгор · 2 червня 2026, 10:07  
Відповісти
Узяв 1 шт. Піде на продаж
SSerezhyk · 2 червня 2026, 10:07  
Відповісти
монет було десь 2400-2500, не дивно що не всі встигли, тільки зявилась кнопка був у 5100 в черзі
Ppbazeliuk · 2 червня 2026, 10:08(змінено)  
Відповісти
був у черзі 262, але справді вже 300 монет не було з 3000. У НБУ захист від ботів як завжди на висоті
Ppvshsun · 2 червня 2026, 10:12  
Відповісти
pbazeliuk, взял одну лишнюю могу продать
Ppbazeliuk · 2 червня 2026, 10:13  
Відповісти
Мені здається, що будуть монети продаватись дешевше НБУ як було з Панченко. Свого часу купив дешевше на 500 гривень чим продавалось в НБУ.
DDerill888 · 2 червня 2026, 10:14  
Відповісти
Я навіть не намагався купувати. 9к вкинути, щоб наварити 500 грн.. Краще замовлю товар в магазин. маржа в рази більше буде. А от юстицію взяв в колекцію одну. Просто люблю розглядати періодично монетки
Ppbazeliuk · 2 червня 2026, 10:14  
Відповісти
pvshsun, так нащо мені ще одна? Для колекції взяв одну - вистачить.
Ppvshsun · 2 червня 2026, 10:15  
Відповісти
Serezhyk, тг chernevdd кому интересно напишите мне, по небольшой наценке от сердца оторву
BBro · 2 червня 2026, 10:22  
Відповісти
Монет было 3000шт в продаже, клацнул сразу но в очереди оказался только 3100м, чуть-чуть не поместился. У товарища банк айди вылезло, так он в очередь попал аж 12830м
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 2 червня 2026, 10:35  
Відповісти
Монета буде рости в ціні, хоча б виходячи з росту цін на драгметали. Навіть попри це, вона розпочинає серію, а як відомо, це запорука успіху монети. А того клоуна-прогнозера не слухайте, можете подивитись, що воно про першу писанку говорило
avatarYoda · 2 червня 2026, 10:36  
Відповісти
Якщо когось цікавить Екстер, пишіть домовимся
ООлько Лисий · 2 червня 2026, 10:46(змінено)  
Відповісти
Naumenko, Це вже 2-га монета у серії "авангарду", просто вона не кругла, як у Панченко, а восьмикутна. Очікуємо 12-кутної і 16-ти-кутної у майбутньому, Кажуть, Панченко заявлена на якомусь конкурсі, тому якщо там виграє, то приверне увагу до цієї серії
Kkarostik · 2 червня 2026, 10:48  
Відповісти
Вітаю. Хто продає? Напишіть
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 2 червня 2026, 11:07  
Відповісти
Олько Лисий, до чого тут Панченко? Ви ще в цю серію Параджанова поставте) В описі монети чітко написано: "Ця пам’ятна монета започатковує тему авангарду..."
MMi Када · 2 червня 2026, 11:24  
Відповісти
karostik, я
CChujak · 2 червня 2026, 11:29  
Відповісти
429 Помилка Якщо ви користуєтесь мережею, до якої одночасно підключено багато користувачів, це може бути причиною виникнення цієї помилки. Спробуйте підключитися до іншої мережі або скористатися мобільним інтернетом. ось так НБУ "порешало" с ботами, до цього було оновіть сторінку через 15 секунд якщо був перевищен ліміт
AAmbivalentor · 2 червня 2026, 11:32  
Відповісти
А хтось із досвідчених нумізматів може пояснити, чому на одні монети ціна на вторинному ринку збільшується, а на інші ні? Я недавно почав колекціонувати і поки що зміг зрозуміти, що є цікаві серії, наприклад, "Чорнобиль Відродження", а є нецікаві, наприклад, "Розстріляне Відродження" (хоча для мене це дуже дивно). А які ще фактори впливають? Одиночна монета чи серія? Форма монети? Матеріали, які використовувались?
DDerill888 · 2 червня 2026, 12:25  
Відповісти
Ambivalentor, як мінімум тираж і серія. Я сам недавно колекціоную, але без фанатизму. Сподіваюсь корифеї нумізматики вам тут більш детально пояснять
ООлько Лисий · 2 червня 2026, 12:42  
Відповісти
Naumenko, · 2 червня 2026, 10:35 Так, дійсно, я помилився, вважаючи кольоровий портрет на монеті Кравченко за авангардизм і першою монетою у серії "Український авангардизм". Погоджуюся, що ця нова серія буде мати перспективу у майбутньому, бо сучасний молодняк тепер не дуже полюбляє реалізм
ООлько Лисий · 2 червня 2026, 12:55(змінено)  
Відповісти
Ambivalentor, Дивна Ви людина- хочете ВСЕ знати і ВІДРАЗУ і причому, ЩО саме вигідно колекціонувати? Прочитайте купу коментів під різними монетами, знайомтеся зі спеціалізованими каталогами, слухайте численні Ютуб-стріми про монети, а також накопичуйте побільше грошиків, бо нумізматика - це дороге задоволення і таким буде завжди!
ООлександр (Одеса) · 2 червня 2026, 13:25  
Відповісти
Я вірно розумію, що повинен бути ще не великий допродаж?
ООлько Лисий · 2 червня 2026, 13:27  
Відповісти
Мій кулєга викупив всі залишкові 750 штучок, він буде продавати їх сам, як собі захоче🤣!
YYevhen Savchenko · 2 червня 2026, 13:35  
Відповісти
Олександр (Одеса), Тираж вказаний до 10 000 то скоріш за все через рік або більше ще накарбують 2500-5000 і будуть продавати
avatarДмитро · 2 червня 2026, 14:04  
Відповісти
Yevhen Savchenko, нащо ці фантазії? людина питала про поточний тираж, і так-ще 750 штук з нього мають продавати.
AAlucardo · 2 червня 2026, 14:43  
Відповісти
Досить помірна націнка від перекупів на цю монету. Можна мабуть і за 10000 взяти з торгом. Дизайн звісно специфічний.
Bbidhub · 2 червня 2026, 23:39  
Відповісти
02.06.2026, 10:01:47 Online 29260 - зафіксовано пік присутності користувачів ІМ.
AAmbivalentor · 3 червня 2026, 8:35  
Відповісти
Олько Лисий, ви дивна людина. В мене є гроші, щоб купувати монети. Я почав збирати монети у середині минулого року. Від тоді купував усі монети, що продавались на сайті НБУ, Своє питання я задавав не для того, щоб купувати якісь "вигідні" монети і перепродавати їх. В мене чисто академічний інтерес. Дуже цікаво, чому українців, наприклад, не цікавить тема розстріляного відродження, але цікавлять фауна Чорнобиля?
GGagarin · 3 червня 2026, 10:47  
Відповісти
Ambivalentor, Попробую ответить на Ваш вопрос Дело в том что сейчас нумизматика перешла на коммерческие рельсы и многи кто собирает монеты в коллекции попутно пытается подзаработать на ликвидных монетах А ликвидными являются монеты с цветной печатью с малым тиражем с интересной тематикой и даже в сериях монет та которая вышла первой Еще те кто имеет калитку в НБУ и доступ к тиражам монет они пытаются управлять рынком создавая дефицит или наоборот насыщают рынок определенными позициями Но по факту коллекционеров украинских монет из недрагоценных металлов не так и много А обладателей полной коллекции вообще не может быть более 10К
ООлько Лисий · 3 червня 2026, 13:46  
Відповісти
Ambivalentor, · 3 червня 2026, 8:35 Якщо мої слушні поради досвідченого нумізмата з багаторічним стажем для вас ввижаються моїм "дивацтвом", то прошу більше мене нічого не питати. ВСЕ. Крапка!👎
AAmbivalentor · 4 червня 2026, 8:23  
Відповісти
Gagarin, дякую за відповідь.
BBro · 4 червня 2026, 16:20  
Відповісти
О классно, теперь можно на сайте смотреть текущие цены НБУ без их приложения, полезная фишка, ура😊
avatarSOP · 5 червня 2026, 11:14  
Відповісти
Добрий день. Хто продає в Києві, напишіть будь ласка в особисті
OOtto · 5 червня 2026, 12:40  
Відповісти
SOP, а як це зробити, де "особисті"?😀
PPharmacevt · 6 червня 2026, 13:48  
Відповісти
SOP, якщо ще актуально, в мене є на продаж
ООлександр · 7 червня 2026, 12:47  
Відповісти
Отримав вчора монету, Нацбанк (Нова Пошта) дивує: коробочка розміром 8 см була в звичайнову конверті розміром 40см*30см 😂 Щоб не казали, монета вживу гарніша ніж на фото, цікавий дизайн і форма. Однозначно буде гарне доповнення колекції
ДДжон Великий · 7 червня 2026, 13:21  
Відповісти
Олександр, Вживу монети завжди краще виглядають, ніж на фотці, особливо срібло-злото!👍😀
Kkrasder · 7 червня 2026, 17:31  
Відповісти
Хто відповів на опитання від ІМ ? "Отримані результати будуть використані для покращення якості обслуговування. "🤣
ДДжон Великий · 7 червня 2026, 18:20(змінено)  
Відповісти
krasder, Я відповів і сподіваюся на значні зміни у якості обслуговування, але всюдисцущі "Хоми невіруючі і вкрай недовірливі" будь-які слушні та актуальні ідеї просто знецінять і спаплюжать, на жаль!👎
BBro · 7 червня 2026, 22:22  
Відповісти
А вот на EBay цены на эту монету стартуют с 345 USD ( 15400 грн ) и локация лотов указана как Украина с доставкой по миру. А кто-то может подсказать, украинские монеты можно ли отправлять за границу и какой службой? Я так понимаю, что наверное даже серебро можно отправлять раз люди выставляют?
ООлександр (Одеса) · 8 червня 2026, 17:44  
Відповісти
Bro, ...відповідь ШІ на запит у гугла: "Відправка банківських металів у міжнародних поштових відправленнях з України заборонена. Згідно з нормативними актами Національного банку України, пересилання банківських металів (у вигляді зливків чи монет) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях не передбачено митними правилами. Такі відправлення повертаються або конфіскуються на митниці." ... мабуть відправляють як "сувенірку" із заниженою оцінною вартістю, но з відповідними ризиками ...
MMAKC555 · 11 червня 2026, 20:45  
Відповісти
Gagarin, Сьогодні на нью було дві монети по 9800 грн. Але хтось о 17:01 викупив їх.
avatarBondleks · 12 червня 2026, 21:07  
Відповісти
Халяви стало ще більше і в черзі ні хто не стоїть..)
BBro · 12 червня 2026, 21:55  
Відповісти
Цена сейчас и правда шара если смотреть с точки зрения наценки над стартовой ценой продажи в НБУ. Свежее предложение за 10100 долго не висело, уже продано на новом аукционе. Помоему эта монета круче чем цифровая держава и нужно просто время, и если это считать дорого, то думаю цифровая держава должна бы опустится в цене ниже чем эта монета, но что-то про цифрову державу молчок и не пушут что мол она дорогая.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 12 червня 2026, 22:32  
Відповісти
Bro, зараз ризиковано робити прогнози, але якщо тираж не докарбують, то ця монета однозначно буде в топі
ДДжордж Сабер · 12 червня 2026, 22:50  
Відповісти
Bondleks, Може в черзі ні хто не стоїть, а на нью аукціоні вже 10200 мінімальна ціна. Скуповують цю позицію, тираж малий
ДДжордж Сабер · 12 червня 2026, 22:55  
Відповісти
Naumenko, Сьогодні отримав. Монета гарна. Через деякий час буде попит на неї
avatarДмитро · 12 червня 2026, 22:58  
Відповісти
Джордж Сабер, 5 тищ (на зараз) малий тираж? ви це серйозно?
GGagarin · 12 червня 2026, 23:03  
Відповісти
Bondleks, за вчера и за сегодня на ньшке 10 продаж этой монеты а ты все кудахчишь что ни кто в очереди не стоит Скажи что не успел купить в ИМ и теперь здесь зло сгоняю От куда вы такие беретесь? Ущербные
ДДжордж Сабер · 12 червня 2026, 23:06  
Відповісти
Дмитро, Звісно малий для такої монети. Писанка і то має 7,5 тис. Такі монети мають попит завжди
avatarДмитро · 12 червня 2026, 23:12  
Відповісти
Джордж Сабер, які "такі"? 5-тищ це зараз практично стандартний тираж, тільки деякі 7,5, і для срібла це реально огромезні тиражі, бо нема стільки колекціонерів срібла, до війни були по 2,5-3 тищі і всім вистачало з головой і довгий час після виходу можна було вільно купити з мінімальною націнкою. А тут прям під час війни коли багато людей на фронті, виїхало, загинуло, збідніло-і в рази збільшилось колекціонерів срібла? яке до тогож ще й суттєво здорожчало. Реально смішно споглядати ці убогі потуги перекупів створити ажіотаж та намагатись розігнати ціну, ну не вийде у вас ніфіга :-))))))
ДДжордж Сабер · 12 червня 2026, 23:16  
Відповісти
Дмитро, Дмитро а ти збираєшь срібло НБУ? Бо я маю колекцію українського срібла без важких позицій. Скажу що не всі монети можно було купити у вільному продажі, не дивлячись на тираж більший ніж у цієї монети
avatarДмитро · 12 червня 2026, 23:20(змінено)  
Відповісти
Джордж Сабер, я збираю вибірково, тільки те що мені подобається, або якщо не подобається, але бачу якийсь інвестиційний потенціал. Так от Екстер не купляв ні по першому ні по другому принципу, бо це відвертий вісяк та неліквід.
ДДжордж Сабер · 12 червня 2026, 23:27  
Відповісти
Дмитро, Мені цікаво що відносиш до інвестиційного потенціалу? Я завжди вважав що це монети пов'язані з Незалежністю и Конституцією, ще мабуть Щедрик сюди підходить, та мабуть декілька позицій можно додати
ДДжон Великий · 12 червня 2026, 23:47(змінено)  
Відповісти
Джордж Сабер, Конституція (25 років, 10 грн., срібло, 2021р. 2500 шт.) двигнула догори, бо малий тираж і вона виграла якийсь конкурс від америкосів. Вона мала б ще більшу ціну, якщо б на цій монеті були зображені, крім інваліда, інші толерастичні-ліберастичні групи типу 2 мамульки і дитина, 2 папіки і дитина, мамулька-одиначка з дитиною і татусько з дитиною, а ще кілька різних квадроберів...
ДДжон Великий · 13 червня 2026, 0:03  
Відповісти
Джордж Сабер, Вам мало інвестиційного потенціалу щодо серії монет "Області України", 27 шт, біметал, серії звірів "Чорнобиль", серії срібла 5 грн. (Фауна в пам"ятках культури України) та окремих монетах із серії "Інші монети" типу "Спадок", Копання картоплі"?
ДДжордж Сабер · 13 червня 2026, 0:25  
Відповісти
Джон Великий, Я питав тільки про срібло. А ви якусь маячню написали де переплели і біметал і нікель. Якщо не розуміїти про що іде річ то не пишіть. І мені байдуже чого монета двигнула до гори, іина ваши хворі міркування теж
ДДжон Великий · 13 червня 2026, 0:28(змінено)  
Відповісти
Джордж Сабер, ну так, якраз із тебе пара для спілкування зі скандально відомим клоуном від нумізматики, обидва чванливих і дуркуватих чоботи пара! Можеш назавжди стулити до мене свій писок, повний ігнор!
ДДжордж Сабер · 13 червня 2026, 0:55  
Відповісти
Джон Великий, Я так розумію що ви людина з психічним захворюванням
BBro · 13 червня 2026, 1:02  
Відповісти
У цифровой державы тираж больше, а цена на рынке выше, так что это не показатель, хотя на державу вроде уже начали снижать цены
avatarBondleks · 13 червня 2026, 2:25(змінено)  
Відповісти
Gagarin, щось ти крильця, когутику, не в ту сторону розправив. З ранку 12.06.26 на "Солбері" було 2 пропозиції по 9900, а на зараз 02:19 13.06.26 шість пропозицій по 9900 і одна 9800. Була б черга рознесли б, чи не так? На сьогодні Violity 10k жодної ставки. Подивимось проходи на 14.06.26 цікаво до речі. Набрав трохи неліквіду то тихенько будь. Мабуть ти одну монетку то і купив з ранку на "халяву" на "Солсбері" за 9900. Тому не розповідай мені про те, що купив я чи хтось інший, бо це точно не твоя справа. Слідкуй за собою і будь обережний у своїх промовах бо інколи твої слова можуть тебе ж і осоромити.
ООлько Лисий · 13 червня 2026, 8:32  
Відповісти
Bondleks, Отже, у тебе можна замовляти прес-релізи, коли мені захочеться продати ту чи іншу більш-менш ліквідну монетку? Скільки за це береш чи ти вже став тим ШІ і працюєш як справжній волонтер задурно і цілодобово? 😂
GGagarin · 13 червня 2026, 9:23  
Відповісти
Bondleks, я тебе написал по факту сколько сделок прошло за два дня а ты за ненаступившую дату Зашел на солсбери там только 3 предложения по 9900 и 1 за 9800 куда еще три делось с 2 часов ночи? А если ты не купил в ИМ то нечего рассказывать что монета не кому не нужна
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 13 червня 2026, 9:27  
Відповісти
Bondleks, ви на приколі думаєте, що монети будуть гребсти, як свіжий хліб у маркеті? Щоб адекватно оцінити ліквідність монети, може хай хоча б півроку пройде...
ООлько Лисий · 13 червня 2026, 9:28(змінено)  
Відповісти
Naumenko, мудро говорите, підтримую. Колись гребли/викуповували цікаві монетки (коли вони суттєво дешевшими були) на заклик скандально відомого аддессіта Меджика його зомбофанати, а зараз я за цим не слідкую
OOtto · 13 червня 2026, 10:02  
Відповісти
Naumenko, Монети це, звичайно, не свіжі булочки, але це прекрасний, універсальний подарунок. Я дарую срібні монети вже років 25. Усі задоволені. Що стосується "Авангарду". Це не гігантський тираж, нестандартний формфактор, колір із двох сторін, 999, перша в серії. Таку брати можна і треба. Я особисто взяв одну для себе, і одну на продаж (обмін, подарунок...)👍
GGagarin · 13 червня 2026, 10:22  
Відповісти
Otto, 👍👍👍
GGagarin · 13 червня 2026, 12:06  
Відповісти
Получил монету Очень даже интересная и креативная монета Необычная форма придает индивидуальность И сертификат с голографической наклейкой сделали 👍
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 13 червня 2026, 12:34  
Відповісти
Otto, цілком згоден! Я взяв одну, більше через цікавість ніж до колекції, але подивимось, може доведеться зібрати авангард

Залишити коментар :

Щоб залишити коментар, будь ласка, Зареєструйтесь або Увійдіть.
Можливість залишати коментарі гостем тимчасово закрита