Монета Ой у лузі червона калина у сувенірній упаковці 5 грн., ціна на ринку 12.06.2026

Ой, в лугу красная калина в сувенирной упаковке.
нейзильбер
249 грн.

Найдешевші пропозиції

Частина пропозицій і аналітика цін доступні після входу, але ви вже можете перейти до оголошень на ua-coins.info.


Аверс Ой у лузі червона калина у сувенірній упаковці
На аверсі монети на дзеркальному тлі розміщено: малий Державний Герб України (ліворуч), у центрі – стилізовану символічну композицію: захисники різних поколінь – козак, січовий стрілець і сучасний воїн Збройних Сил України, підіймають калину – опоетизований символ України, крона якої нагадує абриси кордонів нашої Батьківщини; написи: А МИ ТУЮ ЧЕРВОНУ КАЛИНУ ПІДІЙМЕМО, (угорі півколом), унизу рік карбування – 2022 та півколом – УКРАЇНА, праворуч номінал – 5 та розміщено графічний символ гривні; унизу праворуч (під номіналом) логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.
Реверс Ой у лузі червона калина у сувенірній упаковці
На реверсі монети на дзеркальному тлі розміщено: угорі півколом напис – продовження пісні: А МИ НАШУ СЛАВНУ УКРАЇНУ, ГЕЙ, ГЕЙ, РОЗВЕСЕЛИМО!; у центрі зображено гілку – листок і ягоди калини.

Присвячена українській народній пісні авторського походження, яка під час безжальної війни росії проти України зазвучала з новою силою, стала українським символом незламності, гімном мужнього протистояння. Українська пісня – це геніальна поетична біографія, духовна і моральна скарбниця нашого народу. З пісень промовляє добра, щедра і прекрасна душа українського народу, у ній відображаються такі ідеали, як любов до Батьківщини, неприйняття будь-якого гноблення, мужність і відвага в боротьбі з ворогом. Саме такою є пісня “Ой у лузі червона калина”, історія якої – це історія нашого народу. Народна пісня, відома з часів козаччини ХVІІ століття, розвивалася, доповнювалася та отримала нове звучання в часи української революції на початку ХХ століття, а нині звучить на цілий світ різними мовами і єднає з попередніми поколіннями борців за волю України.


ДатаНоміналМеталМасаДіаметрТираж Ціна НБУ
18.07.20225нейзильбер16.5435250 000 шт.
(з них 125 000 в сувенірній упаковці)
133 грн


Обговорення монети Ой у лузі червона калина у сувенірній упаковці (76)

ВВіктор Олександрович · 5 серпня 2022, 9:46  
Відповісти
Чомусь на сайті немає інформації щодо монети "В єдності - сила"
avatarДмитро · 5 серпня 2022, 10:15  
Відповісти
Не тільки єдності а і ВМС, але хочь шось почав робити адмін нарешті
FFRANS · 5 серпня 2022, 17:03  
Відповісти
Ура! Сайт заработал!! Админу респект!!!
Aavram2882 · 5 серпня 2022, 22:41  
Відповісти
З таким відношенням НБУ до колекціонерів та не реальними цінами у перекупів потрібно ставити крапку на монетах НБУ. У цих нових дистриб'юторів, то ще не має монет, то вже не має.
AArkadiy · 6 серпня 2022, 11:03  
Відповісти
я теж не поспішаю купувати ці монети - тираж великий, потім навідь з рук можна буде купити за ціною трохи більше ніж в нбу (+інфляція)
avatarVladimir47 · 7 серпня 2022, 9:37  
Відповісти
Адмін, а чи можна поміняти план випуску пам'ятних монет України 2022 рік на новий?
avatarcoinsUA · 19 жовтня 2023, 23:09  
Відповісти
У кого есть желание можете еще успеть на ракету. Но если прибегут два парнокопытных W_W, Дмитро, насыпьти им просто овса, чтобы эти иХвистицонеры серебряные, своим ржанием не мешали людям зарабатывать.
avatarДмитро · 19 жовтня 2023, 23:17  
Відповісти
coinsUA, горе-заробітчанин, цієї калини із таким тиражем лише у лінивого нема, більш ніж півроку по всім банкам горами лежала, таскомбанк навіть в навантаження її давав до ведмідя та собору щоб позбутися нарешті, і тут раптом комусь ще стане потрібна і почне дорожчати ;-))))) напився-будь людиной і неси чуш десь в іншому місці
avatarcoinsUA · 20 жовтня 2023, 0:09  
Відповісти
Дмитро, Димон ты по жизни очкуешь. Я тебя овсом кормить не буду . иди на луг посишь и там ржи со свое й подружкой W_W, .
BBochulia · 28 серпня 2024, 16:46  
Відповісти
Завтра продаж знову. НБУ знатно додрукував цю монету. Відразу по дві в одні руки.
avatarДмитро · 28 серпня 2024, 16:49  
Відповісти
Bochulia, і ціну підняли на 27 гривень, нова ціна 160.
ССаша · 28 серпня 2024, 16:55  
Відповісти
Завтра буде Щедрик
SSerj · 28 серпня 2024, 17:03  
Відповісти
Не можу зорієнтуватися, яка буде вартість Щедрика) Думав від собору відштовхнутся, а його вже немає в додатку, прибрали) На iOS теж немає?
avatarДмитро · 28 серпня 2024, 17:07  
Відповісти
Serj, все є в додатку і собор і щедрик, ті рукожопи їх в розділ "сувенірки" запхали, собор 7к, щедрик 10к. і так-у щедрика є своя сторінка за минулий рік-нащо знов спамити в інших монетах.
SSerj · 28 серпня 2024, 17:09  
Відповісти
Дмитро, дякую) Хто б казав про спам)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 21 квітня 2026, 13:35(змінено)  
Відповісти
Ото завтра набіжить до ІМ новоспечених підприємців)
ООлекса Довбуш · 21 квітня 2026, 14:02(змінено)  
Відповісти
Naumenko, все залежить від кількості тих монеток, які зі своїх надр і схованок видасть для завтрашнього продажу олігархічний НБУ! Нові "мамкіни/таткові/папкіни псевдоінвестори" хотіли би заробити на цій голій монетці без упаковки по значно дешевшій ціні
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 21 квітня 2026, 14:37  
Відповісти
Олекса Довбуш, скоріш за все це не зі схованок, а докарбували, бо тіраж захмарний в неї, але подивимось скільки буде у продажі, ще листа з НБУ не було.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 21 квітня 2026, 14:41(змінено)  
Відповісти
... не встиг написати прийшло щастя: 41250 шт. у продажу! Вистачить всім і навіть на засолку)
ООлекса Довбуш · 21 квітня 2026, 17:28(змінено)  
Відповісти
Naumenko, · 21 квітня 2026, 14:37 Так, калина буде в упаковці, але ж деякі хитровиграні ніяк не зможуть доказати, що у Плані випуску монет НБУ на 2026 р. (від 23.03.2026) у п.56. Перехідного залишку докарбування програми 2022 р. чітко зазначено в упаковці чи без буде докарбування 55 к тої "калини". До відома, "гола калина" мала заявлену ціну 106/107 грн., а в упаковці у 2022 р. -133 грн., а тепер 160 грн., тому завтрашній продаж аж 41250 шт. хіба трохи здешевить цю монету на ринку. Ось мені цікаво, чи реально був влітку 2022 р. продаж цієї монети у "голому виді" без упаковки?
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 21 квітня 2026, 17:34(змінено)  
Відповісти
Олекса Довбуш, про продажі не знаю, бо без пакування я теж не бачив. Звісно можна витягнути та окремо продати, але то вже не канон))) Я взагалі не розумію нащо тот папір? Зберігати їх взагалі не зручно, інформацію про монети, як раніше було, зручніше читати у збірниках, що випускав НБУ...
GGagarin · 21 квітня 2026, 17:45  
Відповісти
Naumenko, Была эта монета без упаковки Тираж 5000 я в ТАС банке покупал в упаковке и без
ООлександр (Одеса) · 21 квітня 2026, 17:45  
Відповісти
при такому тиражу та насиченості ринку, ліміт в одні руці повинен бути десь 3-5 шт ...
GGagarin · 21 квітня 2026, 17:45  
Відповісти
А то что завтра придется за картонку заплатить - это кринж
GGagarin · 21 квітня 2026, 17:46  
Відповісти
Еще и цена выросла до 198 грн
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 21 квітня 2026, 17:50  
Відповісти
Gagarin · 21 апреля 2026, 17:45 , а ціна відрізнялась, не пам'ятаєте?
GGagarin · 21 квітня 2026, 17:50(змінено)  
Відповісти
Naumenko, конечно где то гривен 25
avatarДмитро · 21 квітня 2026, 17:51(змінено)  
Відповісти
Gagarin, ні не було, без буклета її ніхто не продавав, тираж 0 в каталозі нбу це підтверджує. Тираж 5 то у срібла.
GGagarin · 21 квітня 2026, 17:55(змінено)  
Відповісти
Дмитро, в 2022 году продавал ТАС банк покупал без буклета цена 108 или 110 грн была
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 21 квітня 2026, 17:56  
Відповісти
Олександр (Одеса), а нащо? Я, наприклад, візьму собі одну, заради цікавості, може штемпель інший буде)
avatarДмитро · 21 квітня 2026, 17:57(змінено)  
Відповісти
Gagarin, ні, не було такого, з крольом напевно плутаєте, того точно продавали і так і так.
GGagarin · 21 квітня 2026, 17:57  
Відповісти
Дмитро, а в каталоге много позиций не отвечают действительности
GGagarin · 21 квітня 2026, 17:59  
Відповісти
Дмитро, жаль квитанция не сохранилась
GGagarin · 21 квітня 2026, 18:01  
Відповісти
Дмитро, При чем здесь кролик если речь за калину
ООлександр (Одеса) · 21 квітня 2026, 18:02  
Відповісти
Naumenko, ... якщо відтінок червоного на упаковці інший буде, теж беріть ...
GGagarin · 21 квітня 2026, 18:02  
Відповісти
Naumenko, однозначно будет другой
avatarДмитро · 21 квітня 2026, 18:03(змінено)  
Відповісти
Gagarin, третій раз повторюю-жоден банк ні у 22-ому ні пізніше калину без буклета не продавав! так вона була в плані, але ось вирішили теж продати в буклетах щоб більше заробити. в 22-ому році в буклеті та без продавали тільки кроля і ведмідя. Єдність теж мала бути в двох варіантах, але без буклета теж наче так і не було, бо її у буклетах дуже довго розпродати не могли.
GGagarin · 21 квітня 2026, 18:06  
Відповісти
Дмитро, для тебя повторяю еще раз в 2022 году брал в ТАСе в буклете и без Без буклета хуже продавалась калина
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 21 квітня 2026, 18:06  
Відповісти
Олександр (Одеса), це я побачу лише при отриманні, але не ті гроші, щоб цікавість відбити)
avatarДмитро · 21 квітня 2026, 18:07  
Відповісти
Gagarin, кролік до того, що припустив що із ним плутаєте, бо крім ведмідя це єдина монета в той рік, яка продавалась у двох варіантах, а з ведмідєм то точно не переплутали б.
GGagarin · 21 квітня 2026, 18:08  
Відповісти
Дмитро, Калина не кролик
GGagarin · 21 квітня 2026, 18:10(змінено)  
Відповісти
У меня в буклете и без по полтора десятка было Но в буклете продалась сразу а без еще года полтора болталась на площадке
GGagarin · 21 квітня 2026, 18:12  
Відповісти
А кролика в ТАСе начали продавать уже в начале 2023 года и еще в нагрузку Глазового тулили Без Глазового отдельно не продавали
avatarДмитро · 21 квітня 2026, 18:13  
Відповісти
Gagarin, ну нехай ще хтось притомний прийде та освіжить вам пам'ять, бо крім додатку в основному каталозі аналогична інфа "Тираж (оголошений/фактичний), шт.: 105000/0"
GGagarin · 21 квітня 2026, 18:17  
Відповісти
Дмитро, Что ж ты такой тугой парнишка Говорю же без буклета в ТАСе брал и долго реализовать не мог Даже есть в завершенных сделках эта позиция без буклета
ООлександр (Одеса) · 21 квітня 2026, 18:39(змінено)  
Відповісти
подивився на віолліті в проданих, є ну дуже невелика кількість (не більш 10) без упаковці, також є 1 шт в активних, але це не розмило це купляли без упаковці чи дотавали з них ... на мою думку якщо був продаж в банках без упаковці, то і на перепродажу повинна бути достатня кількість, а так це що є не показник ...
ООлександр (Одеса) · 21 квітня 2026, 18:44(змінено)  
Відповісти
також додам, якщо вони (без упаковці) були у вільному продажі, то знайдеться ще як мінімум десь 100-500 щасливих власників цей монети ...
avatarМодераторПреміум акаунт · 21 квітня 2026, 18:59(змінено)  
Відповісти
Коментарі з образами та переходом на особистості видалені. Учасники конфлікту тимчасово обмежені на 2 доби. Прохання надалі обговорювати тему без особистих випадів. У разі повторення порушень обмеження будуть жорсткішими.
MMI6 · 21 квітня 2026, 23:33(змінено)  
Відповісти
Той, що клоун, взагалі лайтово вийшов, бо кидається на всіх
ООлекса Довбуш · 22 квітня 2026, 10:06(змінено)  
Відповісти
Більше 14 000 "мисливців" в ІМ НБУ на цю "пересічну" багатотиражну монетку та ще й по сучасній ціні 198 грн. замість 133 грн. у 2022 р. Хто останній у черзі? Невже нікого немає? А могли б в НБУ проявити хоча б мінімальну творчість і нове карбування цієї монетки виконати вже з кольоровими ягідками калини на реверсі... 🤣
avatarТарасПреміум акаунт · 22 квітня 2026, 10:06(змінено)  
Відповісти
Мабуть, усім охочим вистачить -- у наявності ще близько 30 тисяч. Олекса Довбуш, у 2022 не склалось купити, а зараз узяв. Та й чесно, краще так, ніж у перекупів.
SSerezhyk · 22 квітня 2026, 10:20  
Відповісти
Тираж (оголошений/фактичний), шт.: 250000/145000
GGagarin · 22 квітня 2026, 10:25  
Відповісти
Олекса Довбуш, Разберут эту монету при первой продаже новинок ну что бы оправдать затраты на пересыл Так было с Хасевичем и Дипломатией
ООлекса Довбуш · 22 квітня 2026, 10:40(змінено)  
Відповісти
Тарас, якщо це перша монетка "калини", то підтримую Вашу сьогоднішню купівлю, бо може навіть вивитися, що це докарбування буде хоч у чомусь відрізнятися від попереднього і від того стане дорожчим? Дивно, як це можна було пропустити у 2022-23 рр. цю монетку у 4-х банках, яку вони тоді продавали по НБУшній ціні 133 грн., причому і у великій кількості?
ІІсторик історії · 22 квітня 2026, 17:53  
Відповісти
Олександр (Одеса), Також купляв кроля у Тасі без картону, при чому кожен день можно було купляти по одній монеті.
ООлександр (Одеса) · 22 квітня 2026, 18:12  
Відповісти
Історик історії, ... добре, але тут суперечка йшла щодо калини ...
TTimur · 23 квітня 2026, 2:30  
Відповісти
Олександр (Одеса), а в чому суперечка? Продажі Калини в Тасі без картонки були. Хто не в темі, хай не говорить.
DDPF · 23 квітня 2026, 9:10  
Відповісти
Timur, цікаво як вони могли продавати те, чого не існує в природі? Абсолютно в усіх офіційних каталогах тираж без блістера зазначено "нуль".
ССаша · 23 квітня 2026, 10:02  
Відповісти
Може блістери вони вирішили собі залишити. З часом продадуть дорожче. Це був жарт.
TTimur · 23 квітня 2026, 12:29(змінено)  
Відповісти
DPF, ну я такий типу прийшов: "...а можна таку саму, тільки дешевше?" Ну вони з блістера її винули: "...тримай"! А якщо серьйозно, я не знаю що там з каталогами, бо з ним по банкам не ходжу. Просто загугли: "...де були продажі монети без пакування". А те, що її нема у перекупів, дійсно факт, не можу пояснити. Хоча, якщо би стояло питання яку перепродати, відповідь очевидна: в блістері і дорожче, і менше сміття в колекції
LLFC · 23 квітня 2026, 13:29  
Відповісти
Timur, Вітаю. Підкажіть будь ласка як ви купуєту через банк (і чи є різниця між банками)? Купую тільки в НБУ, тому не знаю. Дивився якось в якомусь банку , то там правило писали, що треба бути їх клієнтом щоб купити - бронюєш на сайті, потім приходиш і забираєш
ООлько Лисий · 23 квітня 2026, 13:34(змінено)  
Відповісти
LFC, Неправда, у всіх 5-ти уповноважених банках (їх перелік є на сайті олігархічного НБУ) монети продаються і поза бронюванням, просто ці хитровиграні банки мають право зі сторони дооцінювати вартість ходових монет аж з коефіцієнтом х2,5 до ціни продажу через ІМ НБУ. Інший масовий нумізматичний шлак вони оцінюють за зговором між собою
ООлько Лисий · 23 квітня 2026, 13:39  
Відповісти
Timur, · 23 квітня 2026, 12:29(змінено) Підтримую Вашу думку, що нахабне нав"язування нумізматам дуже багатьом непотрібної упаковки- це фірмене нахабство зі сторони олігархічного НБУ, у якому "править" Пишний (інвалід) - кум скандально відомого дЄрьмака. Свої власні зауваження щодо стабільно нав"язуваної упаковки можете висловити на стрімі Стерненка з Пишним (десь у березні цього року, погугліть)
TTimur · 23 квітня 2026, 14:06  
Відповісти
LFC, доброго дня і вам) Зараз в банках не купую, бо, як правильно сказав Олько Лисий, там націнка не гірша від перекупів. А взагалі, поруч зі мною відділення Радабанку, де на вітрині в свободному доступі серед коштовних монет світу, лежать і деякі монети НБУ (звісно дорожче від виробника). До речі, на роли в них націнки немає.
TTimur · 23 квітня 2026, 14:06  
Відповісти
Олько Лисий, дякую, подивлюсь)
LLFC · 23 квітня 2026, 17:16  
Відповісти
Timur, звичайно за націнку знаю. Цікавлюсь на майбутнє, можливо буде нагода і захочеться купити в банку. Їх же не у всіх відділеннях продають? А точніше лише в деяких обраних? Бачив в Приваті наприклад написано, що в Дніпрі, звідки я, в трьох відділення тільки для premium-клієнтів доступна купівля і лише в одному для звичайних людей
TTimur · 24 квітня 2026, 1:39  
Відповісти
LFC, звісно, не всі відділення реалізують нумізматичну продукцію. Це треба цікавитись по кожному банку окремо
ООлько Лисий · 24 квітня 2026, 22:36  
Відповісти
Бачу, олігархічний банк на своєму ІМ виставив новий ліміт на цю "калину"- 3 шт., ..."мамкіни/таткові/папкіни псевдоінвестори" можуть набрати цих монеток і на пошті зекономити!😁
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 25 квітня 2026, 2:36  
Відповісти
Олько Лисий, скажу більше, зараз ті інвестори, що купували у далекому 2022му не знають як ту калину тепер позбутися)
avatarДмитро · 25 квітня 2026, 9:58  
Відповісти
Калина за 2022 рік у всіх вже 100500 раз продана і це було зовсім не важко, бо тоді інет магаз не працював і більшості людей з регіонів ніде було її купити. У кого і зависла, то це вже та, що почали продавати в інеті з 23 го року. Не зрозуміло нащо знов щось патякати ліве, не знаючи питання.
GGagarin · 25 квітня 2026, 11:32  
Відповісти
Naumenko, У меня вся продалась года за два Было десятки три этой позиции
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 25 квітня 2026, 12:14  
Відповісти
Gagarin, не знаю, на кожному углу її продавали, я свої три штуки подарував кумов'ям, потім вільно купи собі ще в Укргазбанку. Тому деякі клоуни, що кажуть про неможливість купити її в регіонах, мабуть живуть десь у полі. Та навіть в такому випадку, якщо треба, з'їздив у обласний центр та набрав скільки треба
GGagarin · 25 квітня 2026, 12:19(змінено)  
Відповісти
Naumenko, У меня в городе только в ТАС в трех отделениях продавал Рада и Газ в двух ну и всякие Приват ПУМб и Ощад Вообщем купить было где по гос цене
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 25 квітня 2026, 12:22  
Відповісти
Gagarin, от я тому і не розумію, хто її купляв у перекупів, бо її валом було у продажу в банках
avatarДмитро · 25 квітня 2026, 12:26  
Відповісти
Gagarin, таке було лише в крупних містах, а в багатьох менших навіть не всі ці банки присутні в принципі, а їхати спеціально в інше місто щоб купити було явно дорожче ніж замовити трохи дорожче на олх.
BBrat · 25 квітня 2026, 15:04  
Відповісти
Naumenko, Сам ти клоун.

Залишити коментар :

Щоб залишити коментар, будь ласка, Зареєструйтесь або Увійдіть.
Можливість залишати коментарі гостем тимчасово закрита