ВВолодимир · 21 мая 2026, 6:17  
Монета не подобається.У що одягнули Петлюру- у якийсь спортивний костюм і це нагадує більше футбольного тренера а не Отамана України . Переглянув сотні фото Петлюри де зображений у формі з великими ґудзиками шевронами нашивками .Ніби художниця побоялась звеличити постать щоб потім не посадили
ВВолодимир · 7 апреля 2026, 14:02  
Минулорічна писанка авторська так як пльонтанізм тому дорожча ( винагорода автору)
ВВолодимир · 13 февраля 2026, 19:15  
Я більше довіряв НП а дочка оформила через УП вийшло якось так
ВВолодимир · 13 февраля 2026, 17:12  
Одна монета без набору через УП прийшла а друга через НП ще 6.02 передана логістичній компаніі
ВВолодимир · 13 февраля 2026, 15:55  
Через Укрпошту вже прийшла вживу непогана