Джордж Сабер, вата знов тут розпоясалась, після мого попереднього звернення в СБУ їх так добряче тут почистили поблокували, а це дивлюсь знов крила розправили, бо адмін цьому потакає нажаль.
Дмитро, Не переходьте до образ за національною відміною. Кожна людина має право спілкуватися тією мовою котра їй до вподоби. Тим паче Ваші коментарі про монету і її ціну підтримують інші користувачі
Завжди цікавило чи важко тим людям живеться, які постійно дурниками прикидаються, чи вони не прикидаються? Чудовож знає і бачив що адмін все видалив і вистачає нахабства писати "а пакажі мнє гдє я гаваріл" фу яка огидна постійно брешуша та перекручующая мерзота, з такими взагалі нема сенсу про щось балакати, але воно все рівно лізе у всі теми як той москаль.
Bondleks, а я тебе разве что то про украинский язык сказал??? Я тебе написал что ты начинаешь мне укорять что у меня кацапские понты и что я на русском пишу
Разве запрещено законом общаться на том языке на каком я хочу или на каком удобно